RPG Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG Naruto

RPG Naruto
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Наруто Узумаки или Саске Учиха?

Go down 
2 posters

Наруто Узумаки или Саске Учиха?
1.Наруто Узумаки
Наруто Узумаки или Саске Учиха? Vote_lcap62%Наруто Узумаки или Саске Учиха? Vote_rcap
 62% [ 8 ]
2.Саске Учиха
Наруто Узумаки или Саске Учиха? Vote_lcap38%Наруто Узумаки или Саске Учиха? Vote_rcap
 38% [ 5 ]
Общо гласове : 13
 

АвторСъобщение
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 5:25 pm

Наруто Узумаки или Саске Учиха?
НАРУТО УЗИМАКИ ЕСт!! I love you I love you I love you tctctc>: lv: lv: lv: lv:
Върнете се в началото Go down
UchihaItachi
Missing-nin
Missing-nin
UchihaItachi


Брой мнения : 153
Join date : 02.08.2008

Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 5:26 pm

Uzumaki Naruto
Върнете се в началото Go down
http://rpgnaruto.rpgwars.org
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 5:27 pm

Не мога да реша aaaaa: И двамата са страхотни lol! lv:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 5:53 pm

Амииии Наруто Узумъки Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
UchihaItachi
Missing-nin
Missing-nin
UchihaItachi


Брой мнения : 153
Join date : 02.08.2008

Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 5:53 pm

Нагато Пейн написа:
Амииии Наруто Узумъки Twisted Evil

Що пишеш като момичетата? lol!
Върнете се в началото Go down
http://rpgnaruto.rpgwars.org
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 5:55 pm

ЙеЙ Наруто водИ dog: lv: IhA: tctctc>: olele: blaaa:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 6:54 pm

Учиха Саске !!! nn: kk:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 7:01 pm

Наруто Узумаки nar:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 11:18 pm

Наруто Узумаки
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 8:10 am

Наруто Узумаки blaaa:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 5:37 pm

Само Нарутоо nar:

Саске е хипер скучен...бляя..Наруто си е върха...обичам олигофрени lol!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 5:58 pm

Саске Учиха lv: lv: lv: ang:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 6:03 pm

Сега като съм с Саске съм за Саскито
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:53 pm

Може ли да ви кажа накратко какво ще стане , ако Наруто и Саске се бият в Ураганите :
Наруто и Саске най-накрая се срещнаха , Саске каза :
-Няма да ме победиш , Наруто твърде си слаб .
-Ти така си мислиш Саске какво си мислиш , че правих през последните 3 години ?
Късах си задника от тренировки а ти мислиш , че сега ще ти се оставя няма да стане !
-Спести ми думите си и да почваме . - каза тихо Саске
-Да нега започваме този път ще бъда сериозен ! - Наруто изкрещя на Саске .
-Да започваме и след това ще имам време да унищожа Кохона ! - изкрещя Саске .
-Нищо няма да разрушаваш - каза Наруто и той потъна в дим като дима се разясни видяхме Наруто , но той беше съвсем друг това той или трансформация беше ?
Когато изчезна дима ясно се виждаше , че Наруто е със дрехи наподубяващи на Минато ( Йондайме ) .
-Добре да започваме - извика Наруто и след това той отново извика звучеше като техника , можеби извика "Wind Element : Flaying Thunder God " . Наруто бе научил
техника на баща си Минато Намиказе познат с прякора "The Kohona Yellow Flash" имено заради тази техника . Наруто дирекно се телепортира до Саске .
-Много е бърз каза си Саске и направи "Chidori Nagashi" , но Наруто се телепортира пак на безопасно растояние . От земята изкочиха 5 клонинга на Наруто . Саске отново с същия ход .
- Ако продължавам така едва ли ще имам за "Кирин" , най-много за Чидори . - промърмори си Саске .
- Трябваше да ме убиеш когато можеше . - каза Наруто телепортирайки се до Саске с Расенган в ръката си . Расенгана одари здраво Саске , тогава той извика
"Amaretsu" черни пламъци заобградиха Наруто . Наруто трябваше да действа нямаше шанс да ги зобиколи с техниката си и тогава Наруто извика
"Wind Element: Rasen Shuriken" и го одари в земята . Пламаците ги нямаше Саске бе одивен и оплашен от силата на Наруто , но той не бе използвал времето си напразно , а се бе подготвил за "Kirin" , от една скала се чу гласа на Саске , който извика свирепо "Kirin" , Наруто не можеше да направи нищо срещу техники от нивата на "Wind Element : Flaying Thunder God" му затова направи
"Wind Element : Rasen Shuriken" . Двете могъщи атаки се сблъскаха , безкрайно опостошение настана във радиус от 150 метра . Наруто не бе свършил чакрата си , но Саске бе на предела си .
- Станал си доста силен Наруто , но няма да загубя от теб ! - извика Саске
- О нее , Саске няма да загубиш от мен а от брат си той ми показа как да стана силен , казах му , че и аз ще ти покажа това . - каза запъхтяно Наруто .
-Глупости - извика Саске - ти не знаеш нищо за Итачи , Кохона го накара да убие
клана той не е виновен !
-Да той не е виновен , но и Кохона не е виновна Итачи ми разказа историята си , истинската . Каза ми , че Мадара или човека от Акатцки познат като Тоби го е накарал и му е казал да остави само теб , обещал му е сила и власт , но така или иначе Итачи страдаше , но сега аз ще поправя нещата . Наруто се затича към Саске с своя Расенган удари го и Саске беше между смърта и живота , а Наруто се
просна на земята изтощен . В деня на изписването му Тсунаде го направи саннин
, а и също го обяви като неен наследник и бъдещ Хокаге .Наруто бе щаслив всичките му приятели се радваха .
- Е най-накрая го направи Наруто - каза му Шикамару усмихнато .
- Бббраво Наруто-кун . - поздрави го Хината .
И така всички го поздравяваха Наруто видя , че Сакура е другаде и отиде при нея .
-Съжалявам Сакура-чан , Саске не се предаде и ...
-Млъкни просто млъкани Наруто - каза му нежно Сакура и го целуна , а Наруто и отвърна . И така след една година Наруто стана Хокаге , а за Сакура и Наруто ще
кажа само , че сега живеят щасливо с Минато Узумаки - техния син кръстен на дядо му . И така всички бяха щасливи , а какво стана с Саске ли сега е джоунин и служи на човека , който откавваше да признае за по-силен от него .



THE END


П.П. Страхотна историйка нали сам си я измислих ей сега , ех дано и в Анимето стане така .


Последната промяна е направена от Shikaku Nara на Съб Авг 09, 2008 5:14 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:56 pm

Евала за историята
макар че не и бе мястото тук
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitimeЧет Авг 14, 2008 11:51 am

Саске Учиха...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Наруто Узумаки или Саске Учиха? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто Узумаки или Саске Учиха?   Наруто Узумаки или Саске Учиха? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Наруто Узумаки или Саске Учиха?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Naruto :: Всичко за Наруто :: Анкети-
Идете на: