RPG Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG Naruto

RPG Naruto
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любимата ви реплика от анимето

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 3:20 pm

Каге Мане но джуцу сейго он !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! мн луда означава
Каге Мане но джуцу е успешно направено

Др любима ми е нанде даттебайо от наруто ^^ значи защо .....

Нани,Нани на Шика ^^ проблемно е Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 7:37 pm

Какаши сенсей (мн лудо го казват) или пък Наруто-кун или Сакура-чан


Последната промяна е направена от Учиха Саске на Съб Авг 09, 2008 5:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 2:52 pm

казва се "Расенган"

Моята любима дума е Манкегю
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 3:20 pm

Аз нямам любима реплика Embarassed
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 4:53 pm

часта когато какаши казва на Гай: каза ли нещо? Laughing
-


Последната промяна е направена от Митараши Анко на Съб Авг 09, 2008 5:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 5:22 pm

Френска или нежна, какво предпочиташ?

Човече, за малко да стана на палачинка!

Надцени техниката си, винаги проверявай труповете!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 6:24 pm

Единстената моя любима реплика е когато Наруто си говори със Сай и Сай му каза че Орочимару е много силен и тогава Наруто каза:
- Ще се изправя пред когото и да е .. Ако той откъсне ръцете ми ще го ритам с крака до смърт , ако откъсне и краката ми ще го хапя с усни.. ако откъсне и тях ще се взирам с очи в него .. ако откъсне и главата ми , ще го проклинам от гроба... !
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 6:27 pm

Тва е яко...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 6:30 pm

тая реплика си ми единсвтената и само тя ще ми остане......защото тези думи който казва наруто са много силни...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 10:14 pm

да мноу хубав думи
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 10:29 pm

Ами когато Наруто казва на Сакура " Грозна ку*ва" 105
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 8:43 am

Оо да ! Тва беше велико 105 105 105 105 105
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 1:24 pm

Мен ме кефи когато Наруто и Сай се биеха и Сай му каза :
Дързиш се като някаква п***а , изобщо имаш ли п****а ?
И в баните :
- Ооо , значи и ти си имал . - каза Сай .
- Стига си гледал , стига си говорил за п***и , виждаш ли сега всички ми се смеят . -
са репликите на Наруто.
- Дори и Сакура се радва да го чуе ! - отговори Сай .
- Харесвам грозни к***и като теб . - Сай каза на Сакура .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 1:25 pm

Тоя Сай ме кефи отсякаде само как говори на Сакура и Наруто прави ги на 5 стотинки Very Happy .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 3:05 pm

мен пък ме кефи едно друго от края на 3 сезон :

No matter what happens,I sware I'll protect you


Не съм сигурен дали се пишеше така ... Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 3:07 pm

Любимите ми реплики:
"Мразя те!" "Ще те убия!" "Животът е нечестен!" "Защо само на мен?" "Каза ли нещо?" "Мразя света!" "Ние хората сме безполезна купчина плът, която само пречи." "Съществуването ни е безмислено!" "Болката отвътре...прекалено е силна..." "Аз обичам само себе си." "Всичко, което вършим няма смисъл." "Желаеш ли да умреш?" "Страх ли те е от смъртта?" "Обичам да пия кръв!" "Не ми пука!" "Самотата е най-ужасното чувство, което може да изпиташ на този свят." "Защо всички ме отбягват?"

Ако кажете, че съм луда, ще го прима за комплимент.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любимата ви реплика от анимето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ви реплика от анимето   Любимата ви реплика от анимето Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любимата ви реплика от анимето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Naruto :: Всичко извън играта :: Всичко извън играта-
Идете на: