RPG Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG Naruto

RPG Naruto
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ПОВЕЧЕ.....

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост




ПОВЕЧЕ..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОВЕЧЕ.....   ПОВЕЧЕ..... Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 7:17 pm

Стиа ве !!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ПОВЕЧЕ..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОВЕЧЕ.....   ПОВЕЧЕ..... Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 7:25 pm

за жалост вече го направих и тя едва ли пак ще ми обърне внимание
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ПОВЕЧЕ..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОВЕЧЕ.....   ПОВЕЧЕ..... Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 7:27 pm

Пфф !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ПОВЕЧЕ..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОВЕЧЕ.....   ПОВЕЧЕ..... Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 7:28 pm

разбирасе бих върнал времето с часове.... но тапака си е тапак нали
Върнете се в началото Go down
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

ПОВЕЧЕ..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОВЕЧЕ.....   ПОВЕЧЕ..... Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 7:29 pm

Не разбираш ли , че в момента жестокият си ти!Опитвам се да ти помогна , всички се опитваме.А ти само ни пренебрегваш.Поведението ти в момента е много егоистично спрямо мен и всички нас.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ПОВЕЧЕ..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОВЕЧЕ.....   ПОВЕЧЕ..... Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 7:30 pm

да обаче аз го направих Sad не исках да стане така НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НЕНЕНЕ

Конан съжелявам Sad( знам че колкото и да се извинявам и да съжелявам едва ли ще постигна нещо
Върнете се в началото Go down
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

ПОВЕЧЕ..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОВЕЧЕ.....   ПОВЕЧЕ..... Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 7:38 pm

Просто престани да пренебрегваш чувствата ми.Та аз се опитвам да ти помогна , за бога.Но явно на теб хич не ти пука.Въпросът е че ти самият не искаш да имаш приятели и затова казваш , че нямаш такива.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ПОВЕЧЕ..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОВЕЧЕ.....   ПОВЕЧЕ..... Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 7:43 pm

Сега не съм го казал това просто итачи ме ядоса а аз като се ядосам нз какво правя ....

ОБЕЩАВАМ ЩЕ СЕ ПРОМЕНЯ ОЩЕ УТРЕ АЗ ЩЕ СЪМ ДРУГ ЧОВЕК А КОГАТО СЪМ ОБЕЩАЛ НЕЩО ВИНАГИ СЪМ ГО СПАЗВАЛ
Върнете се в началото Go down
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

ПОВЕЧЕ..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОВЕЧЕ.....   ПОВЕЧЕ..... Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 7:46 pm

Какво имаш предвид под "друг човек"?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ПОВЕЧЕ..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОВЕЧЕ.....   ПОВЕЧЕ..... Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 7:50 pm

ПОД ДРУГ ЧОВЕК ИМАМ ПРЕДВИД НЕПРИЯТНИТЕ НЕЩА В МЕН ДАЖЕ ВЕЧЕ Е ПОЧНАЛО ДА СЕ ПРЕМАХВА Smile ЗАЩОТО ВЯРВАМ ЧЕ ИМАМ ПРИЯТЕЛИ Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ПОВЕЧЕ..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОВЕЧЕ.....   ПОВЕЧЕ..... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ПОВЕЧЕ.....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Naruto :: Всичко извън играта :: Всичко извън играта-
Идете на: