RPG Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG Naruto

RPG Naruto
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Гората на смъртта

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 9:05 am

Саске бръкна в гърдите на Конан.,... Shocked ....След което попита:
-Искаш ли да летим или да продължим-И я селуваше
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 10:21 am

- Все ми е едно! Реши ти!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 10:34 am

Саске без да казва нищо почно да я целува и извендъж "Трясс" Те бяха на земята...Саске не обърна внимание и продължи да я целува по вратлето...
-Хайде в вас или в нас...Искаш ли??
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 10:36 am

- Добре хайде в нас. - каза Конан и бавно се исправи.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 10:37 am

Саске стана и си сложи тениската на гърба...След което каза:
-Е,ще тръгваме ли...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 10:38 am

Конан го прегърна и те тръгнаха.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 10:53 am

Какаши пристигна и почна да чака Орочимару.Той седна на един клон и почна да чете книжка.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 10:41 am

Конан и Саске дойдоха...След което Саске отиде до Какаши и му каза:
-Къде...?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 10:50 am

Какаши не му обърна внимани,защото не разбра,че Саске идва поеже си четеше книжка.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 10:52 am

Саске му заби меча си в книжаката и я взе..След което каза:
-Къде е Орочимару
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 10:55 am

Но се оказа,че това беше клонинг на Какаши със клонинг книжка.Истинския Какаши беше на един друг клон и се оърна към Саске като си прибра книжката и му каза:"Орочимару още не е дошъл.Мисля че ме е излъгал за битката."
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 10:58 am

Шика дойде да зяпа
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 10:58 am

-Тогава ние ще го изненадаме-каза Саске и се обърна към Какаши
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:00 am

Какаши забеляза Шика и нищо не каза.

П.П. Абе Саске е от Акацки пък иска аз и той да се бием срещу Оро.Ся трябва да се правя,че не знам,че Саске е от Акацки
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:08 am

П.П омг саске какаши е от коноха и няма как да сте от една шот ти си от акацки а попринцип тряа битката да е Саске вс какаши оро да не зема очастие щото не е нито от акацки нито от коноха ПЪК АКО МЕ ПОКАНИТЕ И АЗ ЩЕ СЕ БИЯ lol!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:11 am

П.П.: Аз съм го обмислил...Няма саму Оро да умира....

Саске прегърна Конан...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:11 am

П.П. Ама аз се едно не знам,че Саске е от Акацки,защото се едно той не е с дрехите на Акацки
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:13 am

П.П о м г Laughing да земете да се разберете някъре др и после да не флуудите ли щто вие не сте се разбрали .... почвате тука в ФЛУУД ТЕМАТА ПРОДЪЛЖЕТЕ
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:13 am

П.П.: Аз съм с на Ори дрехите...

Саске погледна Конан и каза:
-Искаш ли да потренираме,защото другите са твърде слаби-каза Саске
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:15 am

- Ами добре Саске но и аз съм слаба.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:15 am

Какаши си каза:"Виж ти кой е долу на земята - Шикамару.Той е от Акацки!"
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:20 am

Шика зяпна Саске и Конан като тренират

П.П Оле оле саске е най великия Wink оптимизма ти е голям Razz
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:21 am

Какаши се правеше,че чете книжка.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:21 am

-Нищо - каза Саске...
-Е искаш ли или ...

офф: I Know
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 11:25 am

- Добре! - Каза Конан и се усмихна
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората на смъртта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на смъртта   Гората на смъртта - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората на смъртта
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Naruto :: Селото Скрито в Листата :: Гората-
Идете на: