RPG Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG Naruto

RPG Naruto
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 6:19 pm

(Гай тича с страшна скорост към Долината на Края и най-после е там).

Гай:Е аз стигнах пръв! Very Happy (Зъбите му отново блескат Very Happy )
(В мислите на Гай)Къде ли се губи Хидан.Сигурно ще дойде всеки момент.Както и да е.Знам,че се изправям срещу висок клас нинжа и трябва доста да внимавам.Но и той трябва да внимава.

...Остава по-малко от час до началото на битката!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 6:50 pm

Hidan дойде спокойно и видя че Гай стои там и го чака с нетърпение, Hidan излезе пред него извади Wields large three-bladed scythe и го насочи към Гай, след това каза:

- Е, Гаи, тук съм и съм готов за битка Exclamation Exclamation Exclamation


Последната промяна е направена от Hidan на Сря Окт 15, 2008 7:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 7:03 pm

Най-после си тук,Хидан.Значи битката може да започне.

Гай хвърля 7 Куная със ултра скорост към Хидан.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 7:15 pm

Hidan изпозва Kawarimi no Jutsu и кунайте удариха дърво. Hidan се появи отляво на Гай и метна закрепеното с въже Wields large three-bladed scythe по него.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 7:26 pm

Гай успя бързо да отреагира на контраатаката,като успя да залегне преди острието на Хидан да го удари.
Гай:Е,Хидан,близо беше от това да ме удариш,но сега е време аз да нападам.
Leaf Whirlwind!

Гай се засили скоростно към Хидан и го изпрати с мощен ритник във въздуха.Хидан падна на земята леко замаян.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 7:34 pm

Hidan се изправи много бавно и каза:

- Това болеше отлична атак, но сега е мой ред

Hidan направи няколко символи и каза

-Genjutsu: Mare
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:02 pm

Нееееееееее Mad


Гай,изпадна в опасно Генджутсу,което го кара да мисли,че около него има хиляди буболечки,които го хапят и се мутлиплицират.

Гай:Това боли...Гххх трябва бързо да измисля нещо!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:09 pm

До като Гаи бше в Genjutsu, Hidan рани Гаи по рамото и облиза кръвта, която беше останала по Wields large three-bladed scythe. Hidan започна да чертае червен кръг.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:19 pm

O не.Това може да стане опасно.Трябва бързо да направя нещо,преди да е станало късно.

Гай хвърли МНОГО бързо 9 Куная към Хидан.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:25 pm

Hidan стана черно-бял What a Face заради това че жзе кръвта на Гаи. В Hidan се забиха кунайте на Гаи, Hidan се изсмя

- Хахахаха, кунайте не вършат работа, аз съм безсмъртен What a Face.


Hidan направи кръга и остана в него
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:28 pm

Подяволите,нямам никакво време Evil or Very Mad

Трябва да действам много бързо!

Leaf Great Whirlwind!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:32 pm

Hidan отиде далеч от кръга от този зашеметяващ удар.След това каза

-Но ти също почуства удара, защото бях в кръга.

Hidan се опитва да се добере до кръга колкото се може по-бързо.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:38 pm

Мамка му,това заболя.ТОЙ НЕ БИВА ДА ВЛИЗА В КРЪГА.Трябва да го задържа максимално дълго извън ритуалния кръг!

Няма да се измъкнеш,Хидан! Dynamic Entry! (Сега ще видиш ти!).
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:44 pm

Hidan беше много лизо до кръга но пак отиде назад. Метна оръжието си по Гаи, за да го разреже на 2.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:50 pm

Острието на Хидан,мина на 0,00000000000000001 милиметра до лицето на Гай,като само лизна челото му.

Успях да спечеля малко време,а сега бъди готов,Хидан.

Kuchiyose no Jutsu! (Summoning Technique)

Под Гай се постави ОГРОМНА КОСТЕНУРКА!

Ninkame смачкай Хидан,веднага!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 8:55 pm

Hidan, беше размазан все едно го прегази валяк lol! . След това стъпкване Hidan се отаказа и тъй като нямаше сили и бяха съседи с Гаи помоли Гаи да му помогне да се приберат.Той каза:

-Това ми беше достатъчно за днес. Нека да се прибибираме защото вече се смрачава, много дибра битка, имаш много добри умения cheers.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 9:01 pm

Не мога да отрека,че и твоите умения са добри,Хидан.Някой път пак ще се бием,а много бих искал и в някой мач,като ме предизвикат да бъдем партньори(в хандикап мач).Битката ме умори доста,затова си отивам в къщи и лягам.

П.П....аммм Хидан,оправи си вратата Surprised bom
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 9:04 pm

Дам, след като се приберем ще я сглобя(защото някой влизат твърде енергично). Дам някой път ще се бием пак и ще е супер ако сме 2-та на някой други. Аз сащо отивам и си лягам, защото се уморих и аз. Еми до утре. Чао. Sleep
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)   Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Maito Gai Vs Hidan!(всички техники,използващи геройте за позволени!)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Naruto :: Битки :: Специализиран Бой-
Идете на: