RPG Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG Naruto

RPG Naruto
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Hora ( sori 4e pi6a na latinski , ama languaga mi se preeba ) Kakashi svoboden li e ?

Go down 
АвторСъобщение
Kakashi Hatake
Ученик на академията
Kakashi Hatake


Брой мнения : 1
Join date : 23.12.2008
Age : 28
Местожителство : Kohonagare

Hora ( sori 4e pi6a na latinski , ama languaga mi se preeba ) Kakashi svoboden li e ? Empty
ПисанеЗаглавие: Hora ( sori 4e pi6a na latinski , ama languaga mi se preeba ) Kakashi svoboden li e ?   Hora ( sori 4e pi6a na latinski , ama languaga mi se preeba ) Kakashi svoboden li e ? Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 10:28 pm

Akoe eto dannite :

Име: Хатаке Какаши
Години: 29
Височина: 181 cm
Тегло: 67.5 Кг
Ранк: Джоунин
Техники: Raikiri, Doton Shinjuu Zanshu no Jutsu, Doton Tsuiga no Jutsu, Fuuja Houin, Bunshin no Jutsu, Kuchiyose no Jutsu, Mizu Bunshin no Jutsu, Sharingan, Suiton Daibakufu no Jutsu, Suiton Suiryuudan no Jutsu,

Ученик е на Минато. В неговия отбор са били Учиха Обито и Рин. Син е на Сакумо Хатаке и също като баща си става легендарeн нинджа за своето село.
Хатаке Какаши е нинджа гений. Още на 5 годишна възраст завършва нинжа академията, година по-късно получава ранг Чуунин, а на 13 години вече е Джоунин. След това става лидер на АНБУ отряд.
Той има специално червено око наречено Шаринган. С течение на времето Какаши е получил прякора "Копиращата Нинджа". Благодарение на Шарингана е копирал над 1000 техники. Но понеже не е от клана Учиха, Хатаке не може да използва окото си пълноценно.
Какаши ползва Тайджуцу,Нинджуцу и Бъъд лайн лимит техники, включително и забранени.
Той става учител на отбор 7, който е съставен от Узимаки Наруто, Учиха Саске и Харуно Сакура.



A za pic :

Hora ( sori 4e pi6a na latinski , ama languaga mi se preeba ) Kakashi svoboden li e ? 1135119368_Kakashi
Върнете се в началото Go down
 
Hora ( sori 4e pi6a na latinski , ama languaga mi se preeba ) Kakashi svoboden li e ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Naruto :: Начало :: Създаване на герой-
Идете на: