RPG Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG Naruto

RPG Naruto
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Къщата на Какаши Хатаке

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 11:35 am

П.П. Абе Итачи хвана на Саске Чидорито,когато Саске беше Чуунин,ама аре ще пиша нещо друго и не се намесвай в битките,Йондайме.

Докато Саске ходеше към Какаши да го удари с Чидорито,Какаши направи Шуншин но джуцу и се озова зад Саске и зад Орочимару.Какаши каза:"Саске,не мислих,че се хвана в мрежата на Орочимару!"
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 11:43 am

Саске погледна Какаши и направи шушниш зад него...
-И аз мога такива номера-след което го хвана и направи лъвското комбо...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 11:47 am

И клонинга направи "Пуф".Какаши беше се сетил,че някой гаден е чукал на вратата и беше направил клонинг,който да отвори вратата.Какаши имаше и други резервни клонинги,които бяха навсякъде из къщата.Какаши беше зад Саске и каза:"Виж ти!"
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 11:49 am

Саске включи М.Ш. и направи няколко сийла
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 11:50 am

П.П. Саске няма Манкегю Шаринган,а има само Шаринган
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 11:51 am

офф: Ти не четеш ли манга уе
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 11:52 am

П.П. не Laughing Абе Штачи има МШ както и Какаши,но Саске има Шаринган.Мощен Шаринган,но не баш МШ
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 12:15 pm

off: Саске убива брат си и брат му дава всичките си джуцута и саске осървашенства МШ.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 1:20 pm

Ама тук не си го убил,защото има много хора,които ще се регнат с Итачи.За да го спечелиш трябва да убиеш Итачи,само трябва някой да се регне с Итачи,освен ако не се е регнал вече
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:15 pm

офф: А бе ти луд ли си ... няма е
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:17 pm

офф:така е много нечестно,офф ама щом не си Корак рицаря вълк,който е пълен с чест нека от мен да мине - имаш МШ,ама не си мисли,че лесно ще ме вкараш в илюзията,аз имам тактика

Какаши си вдигна бандана и МШ му се виждаше
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:20 pm

Саске извади кунай с екс. бележка и остана на място
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:27 pm

Какаши каза:"Не бързай!"ТойНаправи Шуншин но джуцу и застана зад Саске.От там той го завърза с онова тънко режещо въже (мисля,че всеки се досеща) и на Саске ръзете му също бяха завързани.Той взе бележката от ръцете му,но не посмя да я сложи на Саске,защото още вярваше,че един ден Саске ще се върне в Коноха.Той я хвърли през прозореца.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:35 pm

Учиха Саске написа:
Саске включи М.Ш. и направи няколко сийла

Саске излезе от стаята и се засмя злобно...
-Забрави ли за сийловете? май не гледаш играта-След което саске пусна 1 лвл на кърсед сийл...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:40 pm

Какаши нищо не каза,освен само едно.Той попита Саске:"Саске,разбрах вече какъв ти е живота.Преди ти искаше само едно - да убиеш брат си,а сега може би не искаш това.Ти стана от Орочимару и ще съжаляваш за това!Но сищо и нападаш сенсея ти!Обещавам ти,че след битката ми с Оро,Оро няма да съществува вече!"
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:45 pm

Кеч мания 25 - Оро срещу Какаши 104 104 104 lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:46 pm

-Не ми говори нищо-каза Саске
-Идвам да те убия и да взема мощ...Ти си по слаб от брат ми но все пак ще знам че съм станал по-силен...-след което саске пусна 2 лвл кърсед сийл и полетя в въздуха
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:48 pm

Какаши нищо не направи само си каза наум:"Той явно не е научил урока си."
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:53 pm

Саскич го погледна и почна да прави черно чидори...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:54 pm

Какаши каза:"Хайде,убий ме!"
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:58 pm

Саске докато правеше чидорито...С крилете си издуха един кунай към Какаши за да види дали това е клонинг
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 3:01 pm

Но Какаши го отбегна,а пък клонингите не могат това.Какаши каза:"Като искаш да ме убиеш,ето пред теб съм!Хайде давай!Убий ме!"
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 3:09 pm

Саске когато тръгна към Какаши си спомни моментите иживяни с него...Изведнъж от Саске се чу:
-Не!-И беше забил чидорито в Какаши
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 3:12 pm

Но преди да го забие Какаши направи Шуншин но джуцу и зе озова на 5 метра.Той каза на Саске:"Можеше да ме убиеш!"Но изведнъж Какаши припадна,защото Саске беше го уцелил много малко с Чидорито му.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 3:13 pm

Саске му се махнаха крилата и отиде до Какаши...Той го погледна и свали глава...След което се зачуди да го убие или да го пощади...След което падна на колене..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши Хатаке   Къщата на Какаши Хатаке - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Какаши Хатаке
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Naruto :: Селото Скрито в Листата :: Къщите-
Идете на: