RPG Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG Naruto

RPG Naruto
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сформиране на отбори

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 5:40 pm

Ору...ще ми е забавно да се бия с теб Laughing

Аре още някой да се включва в отбора,че става интересно Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 6:58 pm

Някой иска ли ме в отбора си? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 6:58 pm

Ти не трябва ли да си в Пюсъка
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 9:26 pm

темари ас та искам в моя отбор нищо че си от пясака
напомням на сички че все пак не сме в анимето
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 10:37 pm

Ок
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 8:34 am

Йондайме може аз да съм ви в отбора с Тен-Тен .

П.П.За отборните битки незнам какво правят някои от джуцотата ми , ако ги знаеш ми
пиши ЛС и ми разесни .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 10:20 am

Yondaime искам в отбора ти Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 10:55 am

Абе ти трябва да си сенсей,иначе не става.Щото и двамата сте Санини,а той иска да бъде сенсей,ти не можеш да му бъдеш ученик.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:00 am

аз с1м по силен от санин аз имам сила равна на хокаге такаче може Razz
значи се събра отбор

Отбор Йондайме

Ученици

-ТенТен
-Шикаку Нара
-Джирая
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:02 am

Абе по точно Джирая трябва да ти е сенсей,защото в анимето е било така,пък и Санини не могат да бъдат ученици.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:02 am

Неможе уе....А и джирая ти е бил сенсей а не ти...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:07 am

Джирая да ми е сенсей та аз съм по силен от него фе Laughing
добре джирая отпада
оставаме ТенТен и Шикаку Нара
трябва още един
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:09 am

офф: Шиката не е ли от Акатски


Абве Джирая е бил сенсей на Минато щото е по стар от него уе...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:11 am

знам че е бил негов сенсей бе т1п
ама Йондайме е мноу по силен
Джирая го махаме
ОСтават Шикаку и ТенТЕн
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:12 am

Шика е от Акацки
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:14 am

тъй ли Mad
начи и той отпада
Остава само тен тен Laughing
нищу ше се намерят още двама
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:16 am

Абе може ли например някой да е от АНБУ и да е ученик.Ако може без това в анимето Йондайме е сенсей на Какаши,само че Какаши е Джоунин,а пък ТенТен Генин Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 12:14 pm

Aе глупаци аз не съм Шикамару , а Шикаку той е баща на Шикамару и твърдо не е от
Акацки . Мое и по аватара ми да разпознаете .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 12:16 pm

А и мое да не ме включваш мисля като набера мнения за джоунин или за чунин да стана АНБУ така , че сори Smile .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 12:17 pm

Абе ти си много зле.Сори за убидата.За да станеш АНБУ трябва героя ти да е Чуунин или Джоунин,ане тези рангове.Тези рангове са сложени за кеф.Пък и бащата на Шикамару май е Джоунини или Чуунин и можеш да дойдеш от АНБУ.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 12:29 pm

Благодаря Какаши , а и е вярно за т'ва че в анимето Шикаку е джоунин .

П.П. Идвам да се запиша Razz .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 1:17 pm

аве какаши тва да не ти е анимето ве тва е самостоятелна игра дет става квото решат админите...

като ме махате от отбора си търся друг Suspect
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 1:23 pm

Абе аз ли съм те махнал

И ит не можеш да бъдеш ученик,бъди учител
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 1:27 pm

ти да си чувал за РПГ игра става каквото искаш не е задължително да става тва дет става в анимето....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 6:49 pm

Някои иска ли да е с мен в отбор
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сформиране на отбори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сформиране на отбори   Сформиране на отбори - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сформиране на отбори
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Naruto :: Начало :: Сформиране на отбори-
Идете на: