RPG Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG Naruto

RPG Naruto
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Хокагето

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 1:03 am

Тук се намираше всемогъщото медицинско шиноби което бе Хокаге на селото скрито в листата Тсунаде Сенжу една от тримата легендарни саннини
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 6:26 pm

Шикаку дойде и попита дали може да получи мисия , по възможност B или A .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 8:00 pm

След като Шизуне му каза , че Тсунаде я няма , той си отиде и каза , че ще дойде пак .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 9:12 pm

Шикаку дойде крещейки :
- Хокаге-сама моля ви дайте ми мисия каквато и да е ! - Шикаку изглеждаше така affraid , и когато разбра , че Хокагето го няма се отчая още повече .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 5:51 pm

Търся Хокаге-сама каде е Хокаге-сама искам мисия и то дори В ранг .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 7:08 pm

Хината дойде и каза
-Искам МИсия
Върнете се в началото Go down
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 9:39 pm

- Добре , имам идеална мисия за вас двамата.
Преди седмица няколко човека от селото скрито в Облаците отиват на много важна , тайна мисия.По време на мисията изчезва едно от шинобитата.Съотборниците му го издирват с дни , но така и не успяват да го открият.След време те се завръщат в селото и по-късно е намерен изчезналия нинджа.След няколко часа прекарани в говорени на пълни безмислици и несвързани изречения , шинобито умира.Селото иска от вас да разкриете причината за смъртта му и странното му държание в последните си часове преди нея.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 9:40 pm

П.П.Извинявай за ЛС-то.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 9:42 pm

Хокаге-сама не подценявам силите на Хюга и на младата госпожица , но не е ли трърде опасно за нея ?

П.П.Каде да направим мисията ?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 9:43 pm

Ако Хината Хюга ще идва искам поне още някой примерно някой генин или чунин .
Върнете се в началото Go down
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 9:46 pm

- Мисля , че и двамата сте достатъчно силни и умни и сами ще се справите с мисията.Не ви трябва трети човек.

П.П.Създаваш нова тема и там пишите мисията.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 9:47 pm

Ако искате ми дайде мисията само на мен , а на госпожицата някоя по-безопасна мисия . Всепак не искам да съм отговорен за смърт на човек от Хюга , всъщност
по реакциите на човека мисля , че врага е използвал генджуцо прикрепено към
доуджуцо за да подсили въздействието , а колкото до смърта има ли тестове за
отрова ?

П.П.Добре ще създадем тема тук при Хокагето и ще напишем първата мисия на Хокагето : Мистериозната смърт и поведение .


Последната промяна е направена от Shikaku Nara на Съб Авг 09, 2008 9:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 9:50 pm

- Да има , но досега такава не са открили.А относно Хюга в момента обиждаш и нея и целия й клан , щом подценяваш така уменията им.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 9:55 pm

Много се извинявам за госпожицата , но предполагам , че мисията е В или А ранг ,
но всъщност ще ми е нужен Биякагана и . А за отровата това усложнява нещата ,
колкото и да имам стратегически усет ще ми трябва Шикамару , или поне някой съвети .

П.П.Ще направя мисията тук в раздел Хокаге и ще я озаглавя : Първата мисия на Хокагето : Шикаку , Хината отивате в селото скрито в облак !
Върнете се в началото Go down
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 9:59 pm

- Ще се справите , третият човек ще е излишен.А в момента подценяваш и собствените си способноси , ако си мислиш , че ще ти трябват съвети.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 10:02 pm

Да силен съм и съм добър стратек , но нямам спецялната техника на Шикамару ( забравих как се казваше ама с нея ума му работи на 150 % , но затова е мързелив щото от тая техника трябва да си почива , ако питаш коя е техниката т'ва е още в
чунинския изпит когато мислеше ) , но всепак ще се справя .
Върнете се в началото Go down
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 10:07 pm

- Знам това. - усмихна се Тсунаде. - А пък и Хината ще е с теб , така че няма проблем.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 9:18 am

ОФф:Сори за флууда ама Хината не беше Акатски
Върнете се в началото Go down
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:57 am

Тогава защо идва да ми иска мисия?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 12:19 pm

Вярно , че е Акацки ама мое да е шпионин на Кохона в самата група Акацки т'ва ще
е добре за подготвяне занападения тя ше е в напрежение ама намене не ми се става
Акацки за да ги шпионирам а и може и Шикамару да стане .

П.П.Само аз ли да испълнявам мисията ?
Върнете се в началото Go down
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 1:20 pm

П.П.Да , засега само ти.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 1:36 pm

Хокаге сега съм АНБУ ( мое ли някой да ми вдигне ранга ) и предложих на "другите"
от АНБУ да я решим с ваше позволение .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 1:37 pm

Ше ни позволите ли Хокаге-сама ?
Върнете се в началото Go down
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 1:40 pm

- Добре , пробвайте се да я разгадаете.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 1:46 pm

Благодаря - усмихнато каза Шикаку .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Хокагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хокагето   Стаята на Хокагето Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Хокагето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Naruto :: Селото Скрито в Листата :: Хокагето-
Идете на: