RPG Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG Naruto

RPG Naruto
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Членове на Акатски

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
UchihaItachi
Missing-nin
Missing-nin
UchihaItachi


Брой мнения : 153
Join date : 02.08.2008

Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 9:55 am

Тук ще записваме членовете на Акатски, а те са:

1. Учиха Итачи
2. Пейн
3. Хюга Хината
4. Конан
5.
6. Сакура
7. Учиха Саске
8. Канкуро
9. Куренай
10.Дейдара


Последната промяна е направена от UchihaItachi на Нед Авг 03, 2008 5:59 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://rpgnaruto.rpgwars.org
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 11:57 am

Сасори си е от Акацки Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 11:57 am

За Пейн неможе да не е !
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 4:18 pm

бройте и мен
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 5:58 pm

Не ме интересува Бройте ме и Менееее lol!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 9:31 pm

И мен пишете
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 1:28 pm

И мен пишете но аз искам да съм сам не искам да съм в отбор с когото и да е Smile
АКО ЩЕ ПРАВИТЕ ОТБОРИ РАЗБИРАСЕ Smile jl: rz:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeСря Авг 06, 2008 11:01 pm

и аз искам ddog: Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 5:05 pm

Пишете ме...И защо най-мн 10 човека поне 15-20 а и Мадара не влиза нека друг да е лидер....
Върнете се в началото Go down
Tsunade
Хокаге
Хокаге
Tsunade


Брой мнения : 209
Join date : 02.08.2008

Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 9:54 pm

Няма да са нито 15, нито 20.Само десет човека и толкова!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 10:08 pm

Ако в Акацки са толкова много члена като в ония форум,означава че няма да играя,защото ще е много нечестно и смотано Mad тъпо,смотано гомнивооооо Mad jl:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 10:19 pm

Абе ти т1п ли си! Сори за обидата ама малко се ядосах!
Решено е че ще е с 10 члена
Аре стоп на флуда
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 9:16 am

Уа всички админи се изредихте... Да и кой ще ме добави да еа....(А и не съм тъп аз съм идиот)...Целта ми е да влизат поне истинските хора от Акатски...Ся ако флезе още някой който не е от Акатски няа да имам място за истинските членове...нали играем по анимето...А да и мн съм бил умен бе Shocked (удивявам се...)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 9:27 am

Първо : Не мисля че Мадара е "най-достоен" да бъде лидер поради причините които ще изброя долу :

1.Влиза 1-2 пъти в месецa (грубо казано)
2.Не дава никакви мисии като лидер... (например Тсунаде мн. добре се справя)
3.Много по-активен е в другия форум,а в този влиза колкото да убие номера...


Не мислите ли,че лидера на Акатски трябва да е активен най-малко почти всеки ден!??! confused
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 10:58 am

Разбрах,Пейнчо Smile Ти искаш да бъдеш лидер.И аз мисля ти да бъдеш лидер,защото от всички други си най-силен.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:00 am

И аз съм за Пейнчок
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:01 am

Ся Саске ще влезе от Акацки.Ще видите.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:03 am

Ами аре някой да ме добави за да вляза
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:06 am

Викайте ми ясновидец №1
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:13 am

Какаши стига си флуудил бе Evil or Very Mad 104
ся недей да пишеш
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 11:26 am

Абе не ми изглеждаш на мод или админ,ама аре спирам
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 2:16 pm

Всъщност в анимето са 9 не 10 човека така че остава само едно място .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 2:24 pm

Да но ние не сме в анимето!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 2:43 pm

Айде очакваме някой администратор да реши и да се разберем кой ще бъде лидер на Акатски...Не знам по каква причина още в началото решихте Мадара да е лидер,но тогава имаше една много добра идейка,в която се споменаваше да се направи анкета и точно членовете на Акатски да си изберат лидер...Откак Мадара се е "регистрирал" му ходите по свирката...Щяхте и героя ми (Пейн) да му дадете,но слава Богу той реши да избере Мадара.

Айде ако искате направете и анкета,в която въпроса е "Да се направи ли анкета за избиране лидер на Акатски" и след това ако е гласувано за анкета направете тая анкета...


Изпотих се .... lol!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 2:53 pm

Какъв е смисъла да се направи анкета в която да решаваме да се направи ли анкета за избиране на лидер? Rolling Eyes Не е ли по добре да направите направо анкета за да се избере лидер? Според мен така е по просто пък и ще се види кой заслужава това място!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Членове на Акатски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Членове на Акатски
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Naruto :: Организации :: Акатски-
Идете на: