RPG Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG Naruto

RPG Naruto
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Членове на Акатски

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 3:01 pm

Ще е по-лесно мн ясно.Идеята ми за анкета с въпрос за друга анкета беше ако някои потребители,админи,модове и т.н. не искат такава анкета да се разбере кое е мнозинството... scratch
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 3:10 pm

мм... ако не иска определен ранк кандидатсвам affraid
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 3:28 pm

Ще кандидатстваш ама друг път...Малко трудно ще кандидатстваш без да си от Акатски....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 4:25 pm

аУе от тук най добър характер като не гласувам за себе си Razz има Конан пейн ти най малко стааш за лидер на акатски
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 4:55 pm

Ама знаеш ли колко ме интересува в момента твойто мнение.... scratch
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 4:57 pm

аахаха ае ти на мен така ли ще говориш ве нахалник мое ли модератор плсплс мое ли модератор ако ме питаш още веднъж и друго ще получиш
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 6:52 pm

off: И кво ся ще правите ли анкета
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 7:35 pm

ми хуу чек ама само членове на акатски гласуват
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 4:03 pm

бройте и мен
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 12, 2008 10:22 pm

пишете ме като член на акатски
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 8:40 am

Ти си мн умен е...махи се оттука...Не видиш ли че има Учиха Саске


офф: Незнам още къде ще пофлудя....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 10:37 am

Абе на Кисаме някой му е делнал акаунта и темата за одобрение затова има 1 свободно място!Малкия Саске вече си имаме друг Саске в Акатски затова си оставаш в Коноха!

Има още само 1 място!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 12:39 pm

Саске ако го нападнеш още 1 път ще си поговорим двамата обещавам !!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 7:56 pm

1 място!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 7:58 pm

кво място ве
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 8:07 pm

Преброй на първия пост числата и тогава напиши какво си видял...

lol!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 9:29 pm

Нагато Пейн написа:
Първо : Не мисля че Мадара е "най-достоен" да бъде лидер поради причините които ще изброя долу :

1.Влиза 1-2 пъти в месецa (грубо казано)
2.Не дава никакви мисии като лидер... (например Тсунаде мн. добре се справя)
3.Много по-активен е в другия форум,а в този влиза колкото да убие номера...


Не мислите ли,че лидера на Акатски трябва да е активен най-малко почти всеки ден!??! confused


да видим новия лидер дали ще е секи ден ОНЛИНЕ Smile


аз съм акацки lol! Laughing ПОЕЧЕ НЯА СЕ МЕСТЯ Razz обещаам
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 14, 2008 10:14 am

Еми всеки ден съм онлайн поне по 2-3 часа..Само съботите може да ме няма Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 14, 2008 10:53 am

Искам и аз : )
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 14, 2008 11:23 am

пишете ме и мен
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 14, 2008 11:38 am

писан си Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 8:01 pm

Пишете ме непременно,тука ще съм по активен от колкото в другия форум
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 21, 2008 8:35 am

Дейдара взе последното десето място!Засега няма свободни места в Акатски!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 28, 2008 5:02 pm

Нетрябва ли хората на Акатски да са като на Анимето
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Заглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 28, 2008 5:34 pm

един приятел ще е Hidan
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Членове на Акатски - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Членове на Акатски   Членове на Акатски - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Членове на Акатски
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Naruto :: Организации :: Акатски-
Идете на: